Lucky Lunch

Catering

Catering Weselny

Zabawa po ceremonii zaślubin to radosny czas świętowania nowego rozdziału w życiu. Ten dzień Państwo Młodzi zapamiętają na całe życie, dlatego wszystko musi być perfekcyjne dopracowane. Nasz catering weselny zapewnia profesjonalną obsługę kelnerską oraz doskonały zestaw dań. Proponujemy trzy warianty talerzy – od bardziej ekonomicznego, do najbardziej ekskluzywnego. W ramach każdego z nich istnieje możliwość dopasowania posiłków do indywidualnych preferencji.


Już od 120 zł / osobę
Oferta
Catering Świąteczny

Boże Narodzenie, Wielkanoc to czas wyjątkowo rodzinny. W poprzedzającym go okresie bardzo często z uwagi na liczne obowiązki nie zawsze mamy czas na przygotowanie odpowiednich dań. Nasz catering świąteczny to propozycja dla osób, które chcą w te święta cieszyć się rodzinną atmosferą i nie martwić o przypaloną kapustę z grzybami czy rozgotowane uszka. Polecamy usługę również na wigilie pracownicze.
Już od 29 zł
Oferta
Catering Studniówkowy

Bal w klasie maturalnej to często pierwsza tak ważna i dystyngowana uroczystość towarzyska. Uczestnicy dbają o dobór odpowiednich strojów, fryzur oraz makijażu. Warto również zadbać o stosowny dobór menu. Zapewniamy wysokiej klasy catering studniówkowy na terenie Łodzi. To gwarancja pięknie udekorowanych stołów, efektowanie podanych posiłków oraz smacznych dań. W ramach usługi zapewniona jest także obsługa kelnerska.


Już od 120 zł / osobę
Oferta
Formularz zamówienia
Dodaj do zamówienia
Telefon:
+48 791 007 161
+48 796 203 803